Flex - lepidlo na obklady a dlažby C2TE

výrobce:
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: 7 dní
cena bez DPH:148,76 Kč

180,00 Kč

Oblast použití: Flex lepidlo se používá na lepení keramických obkladů, dlažeb (gres,klinker) v exteriéru i v interiéruna podlehy i stěny. Podkladem může být beton s pevností v tlaku min. 1,5N/mm2, potěr, cementová nivelační hmota, stěnách ze sádrokartonu, sádrová nebo cementová omítka.

Příprava podkladu: Podklad musí být rovný, pevný, čistý, zbavený nesoudržných částí, oleje, mastnot, nátěrů atd. Podklad musí být dostatečně vytvrdnutý, vysušený, aby se po nalepení obkladů i dlažeb užnásledně nezmršťoval. Podklad se po očištění musí penetrovat penetrčním nátěrem.

Příprava směsi: k 25kg Flex lepidlu přidáme 6,5litru čisté vodya zamícháme na malé otáčky  ( max.600 otáček za min.), až dokud nevznikne hladká pasta bez hrudek. Nechejte směs odstát přibližně 5 minut a opakovaně promíchejte. Dodatečně už nepřidávejte vodu.Takto zamíchanou směs musíte zpracovat do 2 hodin. Lepidlo se při použití v interiéru nanáší na podklad zubovou stěrkou. Na stěnách se lepidlo nanáší 6-8mm zubovou stěrkou a na podlahy 10-12mm zubovou stěrkou.

Spotřeba materiálu:  6mm           8mm         10mm               12mm                                                                                                                                            2,6kg/m2     3,4kg/m2    4,2kg/m2       5kg/m2

Skladování: na suchém místě, chránit před slunečním zářením, na paletě. Může být skladovaný 12 měsíců od datumu výroby uvedeného na obele.

http://www.masterplast.cz/